Изиграха се мачовете от деветия кръг в шампионата по минифутбол.Заради участието на няколко   отбора в зоналния турнир на Каменица в Бургас  няколко мача бяха отложени.Двубоите    Харвест-Ел Класик, Голдерс-Каргон и

ЛЯ Галакси-Траките са отложени и трябва да се изиграят до 11тия кръг-т.е.до 23ти август.

За мач от 9тия кръг не се яви съставът на  Черните ангели и на отбора е присъдена служебна загуба.С това тимът изчерпа лимита си за неявявания и при следващо такова ще напусне турнира.Ето резултатите от 9тия кръг:

Силма60-Черните ангели-3:0/служебно

Щурмовик-Лос Магос-9:2-нелош мач за двата отбора.Когато са в пълен състав щурмовиците са труден съперник.Младоците от Лос Магос показват зъби  в определени моменти и  трупат безценен игрови опит.

Палфингер- All  steps – 3:2-страхотен мач се получи .Танцьорите поведоха с 2:0,играха добре-бяха много креативни и комбинативни на терена,но допуснаха пълен обрат.Палфингер се възползваеха максимално от грешките на противника и  имаха шанс да спечелят с гол секунди преди края.Адмирации и за двата отбора за показаното и за изключително коректната игра.От такива мачове печели  аматьорския футбол

ЛЯгалакси-Играем за кеф-8:2- докато бяха свежи играем за кеф опонираха добре,но поради липсата на смени поотпаднаха физически.Трябва да се отбележи ,че направиха и много пропуски.Галактикосите пък когато са в пълен състав могат да затруднят всеки противник в турнира.