Футболистите на Ямбол 1915 победиха с 4:3 при гостуването си  силния тим на „Розова долина“ в Казанлък.Мачът е минал през много перипетии.Ямболските футболисти повеждат с гол на капитана Сашо Андонов в 21-та минута. След десет  минути Мирослав Енчев удвоява аванса на ямболския тим.До почивката розите успяват да върнат един гол и да запазят интригата в мача.В 70-тата минута домакините  възстановяват равенството.Футболистите на Ямбол1915 показват характер и  малко преди 80-тата минута Стоян Маринов прави резултата 3:2 за Ямбол1915.Следва бърз ответен гол на домакините за 3:3,а  две минути преди последния съдийски сигнал Симеон Русев носи победата за Ямбол1915  за 4:3 в този истински екшън.В мача Ямбол1915 мболският тим играе добре ,като този път за разлика от други мачове влизат голове.Така ямболският тим  се изкачва на 15-тото място във временното класиране и има в актива си 18 точки.На втори декември предстои да се изиграе отложения домакински мач  с „Ботев“-Пловдив. Пловдивчани са стойностен тим ,но Ямбол1915 има ресурс да стигне до победата ,която пък би класирала състава  в златната среда ,а това ще даде много  повече спокойствие и добра изходна ситуация за отбора преди пролетния полусезон.