сн. balkan-basket.com

снимка :balkan-basket.com

Баскетболистите на Ямбол  прекъснаха успешната си серия от победи . При гостуването си в Ботевград на местния „Балкан“  ,играчите на Тони Дечев отстъпиха с 67:80. Домакините поведоха още началото на мача ,а на няколко пъти  ямболските баскетболисти   почти успяваха да се върнат в срещата ,но домакините ,водени от Малик Топин ,не позволиха това да се случи. След третата четвъртина „Балкан“ поведе с 18 точки и на практика интригата в срещата  приключи.В последните десет игрови минути треньорите даваха повече шанс на младите играчи в съставите си.Ямбол до момента е с актив  от 4 победи и 4 загуби и показва ,че има потенциал да бъде сериозен фактор в шампионата .В следващата си среща ямболските баскетболисти приемат състава на „Миньор“  от Перник и очакванията са за победен мач на  четата на Тони Дечев.