Отборът на Ямбол1915 загуби гостуването си във втория кръг на първенството на югоизточната Трета аматьорска футболбна група.В мача срещу втората  формация на пловдивския „Локомотив“ ямболският тим отстъпи с 1:3. Домакините са започнали устремно мача и успяват да поведат в 21-ата минута. Иван Узунов се оказва най-съобразителен след центриране от корнер и праща топката във вратата на Ямбол1815 за 1:0. Натискът на локомотивци продължава и няколко минути по-късно Божидар Костадинов покачва на 2:0. В 40-ата минута авторът на втория гол изведе на добра позиция Станимир Празов, който се разписва за 3:0.В началото на второто полувреме съдията отсъди дузпа в полза на Ямбол. Александър Андонов бе точен от бялата точка за 3:1. Минута по-късно отново той бе близо до реализира второ попадение за своя отбор. До края на мача двата отбора успяха да създадат ситуации  пред вратата на противника ,но до промяна на резултата не се стигна. На линка може да видите головете в мача и някои от по-интересните  положения: