Изиграха се мачовете от елиминационния кръг в първенството по минифутбол на „Диана Кабел“

В първия полуфинал Щурмовик  успя да се наложи над „Боец“ с 8:2.Първото полувреме приключи при резултат 2:1,а през второто полувреме щурмовиците  успяха да вдигнат аванса си и заслужено ще спорят за златото.

В другия полуфинал Искра /Симеоново в много здрав мач се наложи над  Силма60 с 3:0.  Симеоновци изиграха много правилно тактически мача и си вкараха положенията ,докато Силма60 не успя да разгърне обичайния си стил на терена,а и пропусна положенията си.

В другите елиминационни срещи Златен рог се наложи с 4:2 над Еврото.Еврото продължават да показват подобрение в играта си и затрудниха противника.Златен рог пък продължават да показват ,че са качествен състав ,който играе ,за да се забавлява.

Ето и програмата за мачовете в неделя-06.08.2023:

19.30-Мач за 7/8 място-Еврото-загубил от Джуниър/Ветерани-играят  в сряда 02.08.2023