Равенство-0:0 ,бе регистрирано от съставите на Ямбол1915 и Сливен  в последната контрола  на  ямболският тим  в хода на предсезонната подготовка  за втория полусезон във „В“  групата.Положения не липсваха и пред двете врати ,като  през първото полувреме ямболският тим имаше  две по-чисти положения ,а през втората част  ситуации  имаше и пред двете врати.В ямболският състав  отново отсъстваха няколко  основни футболисти , но  пък  треньорът Петков  даде шанс и на юношите в състава да трупат опит.Ямболският тим е добре подготвен в кондиционно отношение, има и игрови облик ,проявява и характер и ще се чака съставът да продължи да  надграждаЗа отбелязване е  ,че през второто полувреме в игра се появи Станислав Вълчев-Съни,но относно него нищо не еобявено официално от треньорския щаб.Вълчев  през есента играше ,заедно с брат си Георги за втородивизионния „Дунав“/Русе. За Сливен може да се каже ,че продължава израстването на този много млад и бояк тим и със сигурност, доста отбори ще берат ядове през пролетта срещу войводите.

С мача срещу Сливен контролите  за Ямбол1915 приключиха.Бяха регистрирани две ремита-съответно срещу“ Розова долина“ от Казанлък -2:2 и срещу Сливен-0:0,както и две загуби-0:3  срещу „Загорец“ и  1:2 срещу „Созопол“. Идният уикенд е мачът от турнира за купата на аматьорската  централа срещу Несебър ,а на  18-ти стартира пролетния дял на шампионата в Югоизточната  трета аматьорска футболна лига.Очакванията са Ямбол1915 да  се представи на  ниво и да защитава по подобаващ начин реномето на клуба