Първата си победа в шампионата записаха футболистите на Ямбол1915.В домакинството си срещу „Гигант“ от Съединение възпитаниците на Георги Мечечиев спечелиха с 1:0. Голът падна в самото начало на мача.След изпълнение на наказателен удар ,последва центриране.Най-добре в ситуацията се ориентира  Иван  Жечев ,който с глава насочи неспасяемо топката към мрежата на гигантите за 1:0. След попадението ямболските футболисти успяваха да контролират  мача ,като в последните 15тина минути на полувремето преотстъпиха инициативата на гостите ,но плътно  бяха подсигурили подстъпите към вратата на Ван Темпел и  съперниците не стигнаха до голова ситуация.В самия край на полувремето централният защитник на гостите  Куманов получи червен картон. През второто полувреме гостите от Съединение  показаха характер- търсеха да   променят статуквото,но  отборът на домакините  бе добре организиран.Имаше и период в мача,когато  като че имаше подценяване на ситуации и при една  такава ,след неразбирателство и грешка на ямболски футболист се създаде най-добрата възможност за Гигант-техен футболист излезе сам срещу ямболския  вратар,но Ван Темпел  по някакъв начин успя да  реагира,след това ямболски защитник изчисти топката. До края на мача  Александър Димитров  тресна гредата след наказателен удар,а в самия край Ямбол1915 организира и няколко бързи атаки ,които  създадоха много напрежение за гостите ,но друг гол не падна. Трябва да се отчете ,че в мача Мечечиев заложи на няколко много млади футболисти и те оправдаха доверието му. Видя се ,че Жечев ,Йорджев ,Митов и Маринов изграждат солиден защитен блок,В халфовата линия Симеон Русев е безспорна величина ,а край него и опитния Павлин Георгиев ,младоците Христов,Панайотов  и Иванов  могат да израстнат  в спортно-технически аспект.В предни позиции Александър Димитров съумява да създава напрежение и е безспорно футболист с качества.Показаното от отбора е обнадеждаващо и е видно ,че отборът израства под ръководството на Мечечиев.В следващия кръг Ямбол1915  на „Асеновец в Асеновград