Футболистите на Ямбол1915 стигнаха до равенството при гостуването си на Сокол в Марково,в първия кръг на шампионата в Югоизточната Трета аматьорска футболна група.Двубоят завърши при резултат 1:1. Треньорът Мечечиев сподели ,че има забележки към играта на възпитаниците си за първото полувреме ,но през втората  част на мача  футболистите са изпълнили указанията и са се справили с противника.Голът за домакините пада при отсъдена дузпа в началото на  второто полувреме, а минути преди края новото попълнение Кристиян Малаков носи точката за Ямбол1915.Мечечиев сподели ,че е изключително доволен  от включилите се  от резервната скамейка момчета. Пълен запис на мача  гледайте  в програмата на ТВ“Диана “ днес от 14.00часа и от 21.10

Tags

2 коментара

1. Истината казва:

Този мач няма как да се оплакваме от съдиите,даже напротив.Много слаба и безидейна игра и добре че тези юноши които играят за Сокол изпуснаха няколко ситуации първото полувреме инъче щяхме да загубим със сигурност мача,накрая изравнихме след автогол в 88 минута.Следващия мач ще победим Гигант там имат вътрешни проблеми и шефа им е приятел с Мечечиев и обещал да ни легнат

2. Georgi Georgiev казва:

Бях на мача в Марково. През първото полувреме Сокол владееше повече топката, но не създаде нещо съществено пред нашата врата, а и каквото създаде, нашият вратар го отрази. Нещо повече – в 15-та минута при една наша контраатака /съжалявам, не зная имената на момчетата/ след удар от ъгъла на голямата пилантерия топката срещна напречната греда. Второто полувреме започна с дузпа за домакините. В 51-та минута при една атака на домакините, техен играч падна малко артистично и дузпа за 1-0. Съдията беше същият, който ни свири мача за 2-2 със Спартак в Пловдив. За едни и същи нарушения, за домакините се свиреха, а за нас не. Второто полувреме Ямбол стоеше много по-добре от Сокол и правдата възтържествува в 85-та минута за 1-1. Това е първи мач, и вярвам, че момчетата ще се сработят още по-добре. Пожелавам им го от сърце.