Поредни много силни изяви на състезателите от  клуб  по лека атлетика  „Радио 999″.Възпитаниците на Петрана Чамова спечелиха  9 медала в прорвелия се в столицата Национален шампионат  за възрастовата група до 18 годинид.Пламен Драганов спечели три медала-злато на 800 и в щафетата  4по 400 и сребро в бягането нан 1500м. Нникола Караманолов е с бронз на 100м ,но постигна в полуфинала най-добрия резултат в първенството,взе  бронз и на дълъг скок ,а след това стана и шампион  на 4 по 400метра,Ивайло Москов е  с бронз на троен скок и злато на 4 по 400метра.Шампионският състав на щафетата на „Радио 999″ допълни Стефан Стефанов ,който също отчита златен медал.
Много силни бягания в първенството  направиха  Преслава Тодорова с лични резултати на 400 и 800м .Личен резултат постигна и  Полина Иванова в бягането на 1500м  и Даниел Найденов на 800м Постигнатото от атлетите на Петрана Чамова и в тази възрастова група продължава да  утвърждава клуба  като един от силните центрове в страната