Футболистите на Ямбол1915 отстъпиха с 0:1 на Розова долина от Казанлък в последния си домакински мач от първенството на югоизточната В аматьорска футболна група.Двубоят не бе особено качествен в спортно-технически аспект,но и двата отбора играха освободено в спортно-технически аспект,като ситуации и напрежение имаже и пред двете врати.Гостите се възползваха от колективна грешка в защитата на Ямбол при изнасянето на топката след аут и централният защитник на домакините Стоян Маринов опита с плонж да избие топката ,тя обаче срещна ръката му ,като отсъждането на съдията бе дузпа за розите и червен картон за Маринов.Дузпата бе реализирана и в оставащите тридесетина минути до края на мача  Ямбол1915  не се предаде,но нямаше как да стигне до някакъв обрат срещу  коравият тим на съперника. Въпреки загубата Ямбол1915 запазва мястото си в групата,розите ще финишират четвърти,а в последния си мач  отборът на Георги Мечечиев ще гостува на Несебър край морския бряг.