Много важно гостуване спечелиха футболистите на Ямбол1915.  Те победиха при визитата си Карнобат с 1:0,а победното  попадение реализира Венцилав Славов.Футболистите на Георги Мечечиев са сес раздали на терена в тежкия сблъсък с коравия тим на домакините и печелят заслужено двубоя. Пореден силен мач за Симеон Русев в халфовата линия ,който се превръща в барометър за изявите на състава.След тази победа ямболският състав  прави поредна крачка ,която убеждава ,че отборът е на прав път.Във временното класиране Ямбол1915 е на 2 точки от десетото място в таблицата за класиране.В следващия кръг Ямбол1915 приема тима на осмия Родопа от Смолян и очакванията са  момчетата на Георги Мечечиев да  продължат победния си ход