Футболистите на Ямбол1915 загубиха гостуването си  в контрола срещу Димитровград1947 с 2:3.Домакините откриват  резултата,следва изравняване от Симеон Григоров.Ямболският нападател вкарва и второ попадение ,за да оформи крайното 2:2 на полувремето.През втората част ямболският треньорски щаб прави много смени,играта се накъсва ,отборът инкасира още един гол,губи мача ,но оставя много добри впечатления с изявите си през първото полувреме на мача .Стартовият състав на Ямбол1915 в този мач е   Кристиян ван ден Темпел,Атанас Георгиев,Иван Жечев,Златко Ненов, Йордан Костадинов,Живко Илиев,Симеон Русев,Пламен Киров,Венцислав Славов,Мирослав Коев,Симеон Григоров.Прави впечатление присъствието на няколко нови за феновете имена в отбора- Пламен Киров  е от Сливен,но има стаж в доста клубове,за последно играе в Несебър.Венцислав Славов е млад футболист  от Бургас,Симеон Русев е безспорно класен футболист-от Ямбол е ,играл е в доста силни отбори.Подготовката на Ямбол1915 продължава  като продължава и търсенето на оптимален състав и стратегия от страна на треньорското ръководство. Показаното на терена срещу Димитровград1947  е обнадеждаващо за бъдещето на отбора , който показва   прогрес  и потенциал и ще търси печелившия си облик за втория  полусезон в първенството на Трета югоизточна аматьорска футболна група