Поредно много силно представяне регистрираха атлети от ямболския клуб  “ Радио 999″ в провелото се държавно първенство за възрастовата група до 20 години в столичната „Асикс Арена“.Пламен Драганов ,който е от по-малката възрастова група за пореден път демонстрира огромния си потенциал и спечели два медала: в първия състезателен ден Пламен Драганов е трети  на 1500м, вчера спечели и сребро в бягането на 800метра.При това той покри нормативи дза участие в балканиадата в своята възрастова група постигайки личен резултат.С добри класирания са и съотборниците му:Никола Караманолов е пети в скока на  дължина,като за отбелязване е ,че той също е от по-ниската  възрастова група.Панайот Панайотов е пети в бягането на 1500метра и седми в бягането на 800 метра.Трябва да се отбележи и деветото място на Ирена Георгиева в бягането на 800метра.Антон Гатев е десети на 800 метра.Квартетът на „Радио 999″  в състав Никола Караманолов, Антон Гатев, Панайот Панайотов, Пламен Драганов взе бронз на 4 по 400метра и това  помогна на юношеския тим да се нареди на третотоп място в отборното класиране,което е  респектиращо постижение.Треньор на атлетите в „Радио 999″ е Петрана Чамова.Добри изяви регистрираха и състезатели от ямболския клуб Тунджа.Станимира Христова е пета на 800метра и четвърта на 400, а Красимир Кънев е 10-ти на 60 метра.Треньори в клуб „Тунджа“ са Йордан и Галина Атанасови.