Футболистите на Ямбол1915 загубиха гостуването си в предпоследния кръг на есенния полусезон в Трета югоизточна аматьорска футболна лига.Срещу  „Розова долина“ в Казанлък  момчетата на Добри Добрев отстъпиха с 0:2.През първото полувреме ямболските футболисти стоят абсолютно равностойно срещу много силния съперник.През второто полувреме-в 60-тата минута след грешка домакините повеждат -1:0 с гол на Кольо Чахов. Вторият гол пада  в края на мача  след отсъждането на доста спорна дузпа,която е реализирана от Пламен Колев.През мача ямболските футболисти на няколко пъти създават напрежение пред вратата на домакините,но не стигат до  голом изстрел .Розите   пък на няколко пъти имат голови ситуации ,но ямболският вратар Кристиян ван Темпел отново блести и отразяха страховити удари.В крайна сметка загубата не бе неочаквана , като обнадеждаващото е ,че ямболските футболисти показват ,че имат безспорен потенциал и могат да опонират успешно срещу много корави  съперници.може би им липсва още малко опит ,а и самочувствие. Факт е ,че в отбора са селектирани момчета ,които показват израстване и  ще се чака по-успешен пролетен полусезон.В последния кръг по програма Ямбол1915 среща Несебър.