В мач от четвъртия кръг на първенството на Трета югоизточна аматьорска футболна група футболистите на Ямбол1915 гостуват на „Левски“ в Карлово.Домакините са на шестото място в класирането с актив от 6 точки , а  Ямбол1915 е на 16-то място с 1 точка в сметката си.В миналия кръг футболистите на ямболския треньор Ненов се представиха на ниво и взеха точка при гостуването си на третия „Борислав “ в Първомай.Очакванията са  Ямбол1915 да продължи да играе  успешно и да затрудни  максимално домакините в Карлово ,а и да увеличи точковия си актив.Никой не си прави илюзиите ,че ще бъде лесно,защото домакините са много корав тим ,но Ямбол1915 има потенциал ,за да се противопоставя успешно и на силните отбори в групата.Важно е момчетата да играят спокойно,да се раздадат на терена и да си помагат ,както това стана в мача на терена в Първомай.Ето и програмата за четвъртия кръг в групата:

ОФК „Левски“ – Карлово 30-08-2020  18:00 ФК „Ямбол-1915″ – Ямбол
ОФК „Хасково“ – Хасково 29-08-2020  18:00 ФК „Борислав-2009″ – Първомай, Пловд., град
ФК „Атлетик“ – Куклен 30-08-2020  18:00 ФК „Верея Стара Загора“ – Стара Загора
ОФК „Гигант“ – Съединение, Пловд. 29-08-2020  18:00 ПФК „Марица-1921″ – Пловдив
ФК „Извор“ – Горски извор, Хаск. 29-08-2020  18:00 ОФК „Несебър“ – Несебър
ФК „Сокол“ – Марково, Пловд. 29-08-2020  18:00 ФК „Розова долина“ – Казанлък
ФК „Черноморец-1919″ – Бургас 29-08-2020  18:00 ПФК „Спартак-Пловдив-1947″ – Пловдив
ОФК „Карнобат“ – Карнобат 29-08-2020  18:00 ФК „Загорец“ – Нова Загора
ФК „Родопа-Смолян“ – Смолян 30-08-2020  18:00 ФК „Димитровград-1947″ – Димитровград