Футболистите на Ямбол1915 направиха много добър мач срещу един от най-добрите отбори в първенството на Югоизточната трета аматьорска футболна група.В домакинството си срещу „Миньор“-Раднево момчетата на Ники Вълев-гонзо регистрираха 2:2.мачът започна буквално с гол от съблекалнята за гостите .След това те успяха след разбъркване в защитата да стигнат до 2:0-и всичко това още в първата четвърт на мача.Многобройната публика на стадиона видя ,че съперникът е много силен и едва ли някой очакваше ямболският тим да се вдигне .това обаче стана-след 30-тата минута  ямболските футболисти започнаха на  намират правилните взаимодействия-имаше ,дойдоха и ситуации,които  подложиха на напрежение радневските защитници.=минути преди края на полувремето младокът Ивайло Илчев изригна  със страхотно изпълнение с левия крак.През второто полувреме ямболските футболисти дадоха сериозна битка.Жокерът на  ники Вълев се оказа влезлият  в игра Сашо Андонов,който успя с добре премерен удар да изравни резултата.До края на мача гостите  опитаха да променят нещата ,удариха и греда ,но ямболският тим удържа на натиска и двубоят приключи с реми-2:2.Показаният характер от ямболския отбор заслужава само адмирации и е обещание за бъдещето.В следващия кръг на Ямбол1915 предстои гостуване на „Родопа “ в Смолян

18 коментара

1. Анонимен казва:

Борислав първомай-Ямбол 3-0

2. Анонимен казва:

Падането продължава ще зимуват ямбол на последното място честито

3. Анонимен казва:

Новия кмет обеща че ще прави стадиона дано спази обещанието си.И дано общината да помага на отбора. САМО ЯМБОЛ

4. Анонимен казва:

Нямаме треньор и ръководство няма какво да се лъжем.Всеки мач първото полувреме 0:0 и през второто рухваме физически няма идея никаква в атака. Относно Черноморец те са много слаби с огромен бюджет и селекция щеса на 30 точки от първия накрая на първенството

5. Анонимен казва:

Димитровград бият черноморец сто процента са купили мача ние ще се сетим пак последните кръгове но ще е късно. Шекера стойко колев и още поне двама класни играчи трябват щото пак на село.

6. Анонимен казва:

Ямбол марица 0 на 3 малко преди края на мача

• Анонимен казва:

0-4 ще зимуваме на последно място срам.Вземайте мерки.Няма футболисти.Просто в вземем ли трима четирима и то добри футболисти ще изпаднем.

7. Анонимен казва:

Паднахме 1-0 в Смолян вчера няма коментари.

8. Анонимен казва:

Родопа-Ямбол 1-0.За съжаление не бием ли Марица или Созопол ще зимуваме на последно място в групата.Както предрекох дано бием някое от двете домакинства но не виждам как ще се случи това.Трябват сериозна селекция зимата защото изпадащите отбори със сигурно с ще са три.Поморие са последни.Голяма вероятност има и Гълъбово да изпаднат и тогава изпадащите стават четири.Преди две години пак беше същото и Ямбол тръгна да се спасява последните 6-7кръга. Сега не направите ли селекция зимата догодина пак със силата.И надали ще имаме такъв късмет както тази година НА баража.Успех на отбора.И пак ви напомням мислете за спасение от отпадане още сега.Ако трябва по другия начин но вземете мача с марица.иначе зимуваме ли последни трудно ще минем 3-4отбора на пролет и ще о тпаднем.

9. Анонимен казва:

Браво Ивайло!

10. Кабиле казва:

Воденичане-Бояново 8:1

11. Анонимен казва:

Ясно е че в Смолян ще загубим ,после трябва да вземем точки от мачовете с Марица и Созопол у дома цащото в Първомай и Казанлък едва ли ще можем

12. Анонимен казва:

Чиста дузпа

13. Анонимен казва:

Ако съдията беше дал дузпата в последната минута какво щяхме да пишем сега

14. Анонимен казва:

Четвъртък не трябва да губим в Смолян. Мач на живот и смърт за нас.Карнобат не загубихме трябва и в Смолян да не губим ако победим почти сигурно Родопа са единия изпадащ

15. Анонимен казва:

Браво момчета срещу марица покажете играта след 30-та минута вчера и ще ги бием.А по този начин ще върнете феновете по трибуните.Вчера съм убеден че който беше на мача ще дойде и другия мач а ще има и повече фенове срещу марица. Успех в Смолян .Раздаване се и резултатите ще дойдат.Още веднъж едно голямо браво че не наведохте глави при 0-2.