Изиграха се мачовете от третия кръг в шампионата по минифутбол.Ето и резултатите:

• Анонимен казва:

Има и друг футболист от друг отбор,същото нарушение,за него нито дума,обаче нали това е възможност едно отборче да стане сигурен шампион още 3тия кръг голям проблем стана

4. Анонимен казва:

Качи видеото

5. Анонимен казва:

Абе оставете ги момчетата да си играят. От както съществува този турнир не е имало такъв отбор който да играе футбол. Голям лед ми е да ги гледам.Сега и другото. До управата на ФК Ямбол . Само в този отбор има четери пет човека които магат спокойна да играят за вас. Не да ми взимате сульо и пульо

6. Анонимен казва:

Г-н Колев играч,който във втория кръг е играл за един отбор има ли право в третия кръг да играе за друг отбор. Извинявай,но тази наредба е затова да се спазва.

За кой играч става въпрос и в кой отбор е играл

Играч който е играл в първия кръг за един отбор и втория играе за друг,защо нищо не се казва за него ? Организатора на турнира е разрешил,разговаряно е с него над 10 пъти преди мача и преди да се пусне този играч,хората знаят наредбите,за това са искали разрешение, след като им е дадено,какво повече искаш? Да ги извадят от турнира ли ?

• Бат Жоро фена казва:

Приятелю анонимник ако наистина са питали организатора и предишния отбор на момчето не виждам какъв е проблема. Все пак това не е ШЛ. А и гледах мача по ДТВ . Ако съм аз ще ми е неудобно да се покажа хамоли да имам някакви притенцеи. Вкарват ви 15-16.гола . И на всичкото отгоре второто полувреме се играе с 6-7 минути по- малко. Вие отивахте на 20.

Играча е Иван Калчев,втория кръг играе за Екзекутор,в първия кръг не играе за никого. В третия мач играе за Бар Сохо, играе не повече от 10 минути,понеже съдията свири край на мача в 33та минута,по молба на отбора на Голдърс. Не е отбелязал нито един от тези 15 16 гола. Какво искате не може да ви разбере човек ? Толкова ли ви е страх от този отбор,че трябва по някакъв друг начин от този на терена да бъдат победени ?

7. Каргонъ казва:

Каргонъ 2 : 6 Златен Рог сега добре ли е смисленият ?

8. Анонимен казва:

Rezultata zlaten rog kargona kade e ve ei organizatori izmisleni

9. Анонимен казва:

Турнира е силен браво всеки отбор се е подсилел с добри играчи

10. Анонимен казва:

Тез златен рог до края няма каде да загубят ако се събират всеки мач така Сашко, и Тапата ще правят беля май