Червена звезда от Каменец спечели дербито от поредния кръг в първенството на А областната мъжка футболна група срещу състава на  лидера в класирането –Ямбол1915 и свали  ямболския тим от първото място в класирането.Двубоят започна равностойно.Ямболските футболисти наглед бяха по-активният тим ,но гостите от Каменец действаха по-организирано  и водените от опитните Краси Андонов, Станимир Димитров и  Иван Жечев-всички те бивши играчи на ямболския тим ,успяха да   затворят подстъпите към своята врата,а в атака разчитаха на опасни контри.Тактиката им успя-на полувремето те водеха с 2:0-след голове от статични положения-съответно дузпа ,реализирана от Андонов и наказателен удар ,вкаран от Димитров.През второто  полувреме резултатът набъбна до 3:0 и когато всички отписваха мача  тимът на Ямбол1915 се събуди и с голове на Симеон Григоров и младока Ивайло Иванов резултатът бе доведен до 2:3.Ямболският тим направи и поне три пропуска от изгодни ситуации, но в крайна сметка  при поредно недобро подреждане в защита  получи четвърти гол,реализиран от Генади Куршума-централният нападател на звездашите.Червена звезда с тази си победа показа ,че е много силен тим,а за  Ямбол1915 остава  да се правят анализи и изводи,защото  е факт ,че отборът не играе добре в последните мачове.Пълен запис на мача гледайте тази вечер от 22.20 по ДТВ