Отборът на Ямбол1915 загуби гостуването си на Левски в Карлово в пореден мач от първенството на трета югоизточна аматьорска футболна група.Домакините бяха по-организирания и по-мотивиран състав на терена и закономерно спечелиха.Всъщност до 35тата минута те не успяха да създадат опасност пред ямболската врата.След това определено последва срив в играта на ямболския състав и в 40тата минута след колективна грешка в защита Влашев от отбора на домакините бе оставен непокрит в наказателното поле, спокойно овладя топката и оаткри резултата.През второто полувреме на два пъти ямболският тим създаде напрежение пред вратата на домакините,но тези атаки не доведоха до промяна на резултата.След това домакините отново овладяха игроваха инициатива и доминираха на терена,за да вкарат още един гол чрез Марио Георгиев -и отново след груба грешка на защитата,коятно бе разпиляна с два паса.Там свърши и мача.Този двубой трябва час по-скоро да бъде забравен от футболистите,но трябва да се направят необходимите изводи.Ямболските футболисти оттук до края на сезона трябва да воюват здраво и с пълно раздаване във всеки мач ,защото не са толкова далеч от опасната зона.