През дните на уикенда предстоят мачовете от последния кръг за полусезона в А областната мъжка футболна група и двубоите от предпоследния кръг в Б селската. Ето къде и кога любителите на футбола могат да гледат футболни срещи:

В събота от 14.30 на градския стадион в Ямбол отборът на Ямбол1915 приема в шампионатен мач от В групата състава на Карнобат.Очакванията са най- сетне да секне негативната серия на ямболския отбор,който позагуби доста скорост в последните кръгове на шампионата.Карнобат обаче са много силен отбор и налице са предпоставките за оспорван сблъсък.

В А селската група вниманието привлича мача в Симеоново в неделя.Другите срещи не крият толкова интрига.Ето и програмата за последния есенен кръг в първенството на А областната:

ФК“Хр.Ботев“ – Генерал Инзово 18-11-2017  14:30 ФК „Бенковски“ – Зимница, Ямб.
ФК“Кабиле“ – Кабиле 18-11-2017  14:30 ФК“Тракиец“ – Кукорево
ФК“Искра- Симеоново“ – Симеоново, Ямб. 19-11-2017  14:30 ФК“Стралджа-2015″ – Стралджа
ОФК „Елхово“ – Елхово, Ямб., град 18-11-2017  14:30 ФК“Межда“ – Межда
ФК „Ботев“ – Болярово 18-11-2017  14:00 ФК“Червена звезда“ – Каменец, Ямб.

В предпоследния кръг на Б областната мъжка футболна група също не се задават някакви супердербита ,но няколко мача крият въпросителни.Програмата за мачовете :

В предпоследния кръг на Б областната мъжка футболна група също не се задават някакви супердербита ,но няколко мача крият въпросителни.Програмата за мачовете :

ФК“Изгрев“ – Меден кладенец 18-11-2017  14:30 ФК“ИНДЖЕ“ – Победа, Ямб.
ФК“Воденичане-2017″ – Воденичане 19-11-2017  14:30 ФК“Партизан“ – Скалица
ФК“Червена звезда-2″ – Каменец, Ямб. 19-11-2017  14:30 ФК“Ударник“ – Иречеково
ФК“Априлец Бояджик-2017″ – Бояджик 18-11-2017  14:30 ФК „Спортист“ – Роза
ФК „Тунджа 2006″ – Тенево 19-11-2017  14:30 ФК“Стефан Караджа“ – Хаджидимитрово, Ямб.
ФК“Бояново-2012″ – Бояново, Ямб. 19-11-2017  14:30 ФК“Бакаджик“ – Чарган

Предстоят и срещите в детската областна футболната група.Програмата за срещите там е следната:

ФК“Стефан Караджа“ – Хаджидимитрово, Ямб. 19-11-2017  10:30 ОФК „Елхово“ – Елхово, Ямб., град
ФК“Ямбол-1915″ – Ямбол 19-11-2017  10:30 ФК „Тракиец“ – Кукорево
ОФК“Ямбол-2004″ – Ямбол 19-11-2017  12:00 ФК“Балкан“ – Лозенец, Ямб.
ФК“Бенковски“ – Зимница, Ямб. 18-11-2017  11:30 ФК“Стралджа-2015″ – Стралджа

 

 

 


 

Tags

 

2 коментара

  1. Якуб казва:

    И кво си смачкал 1 на 0

  2. Бояджик казва:

    Априлец Бояджик 2017- Спортист Роза 1:0,смачкахме Розенските гюлчета хахахах

Остави коментар