Проведе се 51то издание на най-старото кросово бягане в България – ямболския крос „Диана“. Атлети от над 20 клуба си оспорваха призовете в различните възрастови групи. Ето и класирането :

Междуучилищна надпревара за ямболските учебни заведения:

Момичета  5-6 клас

  1. Дебора Ненова – СОУ“Св.Кл.Охридски“
  2. Виктория Бъчварова -ПМГ „Ат.Радев“
  3. Мартина Петрова – ОУ“П.Р.Славейков“

 

Момчета  5-6 клас

  1. Никола Караманолов – ОУ“Л.Караверов“
  2. Денислав Станков – ОУ“П.Р.Славейков“
  3. Даниел Найденов – ПГ“В.Левски“

Момичета 7-8 клас

  1. Христиана Дичева –  ПГ“В.Левски“
  2. Полина Даскалова . ЕГ „В.Карагьозов“
  3. Десислава Христова –  ПГ“В.Левски“

Момчета 7-8 клас

  1. Пламен Драганов –  ОУ“П.Р.Славейков“
  2. Марк Александров –   ПГ“В.Левски“
  3. Ивайло Москов – СОУ“Св.Кл.Охридски“

Девойки 9-12 клас

  1. Деница Георгиева –   ПГ“В.Левски“
  2. Виктория Иванова –   ПГ“В.Левски“
  3. Елени Пануцу – СОУ „П.Кубертен“

Юноши 9-12 клас

  1. Антон Гатев – СОУ „П.Кубертен“
  2. Ангел Георгиев – СОУ“Св.Кл.Охридски“
  3. Христо Иванов – СОУ „П.Кубертен“

На древара на клубно ниво:

Момичета 12-13 години – 600м

  1. Кристен Иванова – „Евър“ Варна
  2. Иванина Петрова – „Строгос“ Н.Загора

Момчета 12-13 години – 1000м

  1. Даниел Димитров – СК“Мизия“
  2. Венцислав Трайков – „Загорец“ Н.Загора
  3. Румен Руменов – СК“Мизия“

Юноши младша възраст – 2000м

  1. Михаил Недков – „Евър“ варна
  2. Валентин Вълканов – „Супер спорт“ Варна
  3. Идис Ахсан – Шумен

Момичета под 16 год. – 1000м

  1. Елеонора Монева – „Загорец“ Н.Загора
  2. Зорница Добрева – „Евър“ Варна
  3. Александра димитрова – „Атлетик“  Хасково

Момчета под 16год. – 1500м

  1. Мелих Мехмед – Шумен
  2. Станимир Стойнов – „Евър“ Варна
  3. Чудомир Черногоров – „Атлет“ Карнобат

Девойки старша възраст – 2000м

  1. Виктория Георгиева – „Тунджа“ Ямбол
  2. Денислава Борисова – Шумен
  3. Йорданка Стоянова – „Атлетик“ Хасково

Юноши старша възраст – 3000м

  1. Трифон Илиев – Шумен
  2. Иван Иванов – „Супер спорт “ Варна
  3. Стефан Йорданов – „Европул“ Бургас

Жени – 3000м

  1. Радосвета Симеонова – „Добруджа 99“
  2. Маринела Нинева – „Локомотив“ Дряново
  3. Силвия Георгиева – „Евър“ Варна
  4. Полина Тодорова – „Тунджа“ Ямбол

Мъже – 4000м

  1. Стоян Владков – „Дунав“ Русе
  2. Сава Тодоров – „Дунав“ Русе
  3. Георги Гергов – „Стратеш“ Ловеч

 

 

Tags

 

1 коментар

  1. Анонимен казва:

    Интересно, има само един представител на спортното училище.

Остави коментар