Футболистите на Ямбол1915 загубиха домакинския си мач срещу „Атлетик“/Куклен с 1:2.

Под проливния дъжд двата състава се счепкаха здраво на терена.Видяхме през първото полувреме един слаб съдия-Кузев от Габрово ,който поизпусна мача.През второто полувреме страстите се поуспокоиха ,но гостите макар и с човек по малко успяха да направят обрат и да спечелят с 2:1.

През първото полувреме опасности и пред двете врати липсваха.Няколко слизания на Славов от отбора на домакините създадоха напрежение,а също и няколко солови акции на Шекеров и Лъчо Георгиев.Гостите започнаха много мотивирано мача,не се колебаеха да провокират домакините и се стигна до грозни сцени.При една от атаките към края нва полувремето вратарят на гостите спря грубо Юли Шекеров и получи червен картон.Второто полувреме започна отлично за Ямбол1915-още в 49тата минута отлично игралия за Атлетик Домакинов си вкара автогол.За учадване на немалобройната публика обаче отборът от пловдивското село тръгна да търси промяна на статуквото и успя.Головете за гостите паднаха по идентичен начин-след корнени-недобро подреждане пна защитата и голови удари от вратарското поле.Попаденията за гостите паднаха в 59тата и 64тата минута.От там насетне отборът на Ямбол1915 се хвърли,но натиска бе твърде хаотичен. При наказателен удар Дянков тресна гредата,гредата уцели и Юли Шекеров след удар с глава,имаше и още четири чудесни ситуации за отбелязване ,но гол така и не падна.С това продължи и неприятната серия на Ямбол1915-три загуби и равенство в последните четири мача.Явно е ,че трябва да се направят изводи и нещо да се промени,за да започне отборът отново да печели.Всъщност случват се и такива мачове-но като цяло на изключително тежкия терен домакините от ямболския клуб бяха далеч от желаното ниво.Пълен запис на мача може да гледате от 21.15 по ДТВ