Отборът на Ямбол1915 прекъсна яловата серия от два загубени мача и стигна до реми при гостуването си на силния тим на Сокол в пловдивския Бевърли Хилс-Марково.Отборът започва добре за домакините ,които повеждат с 2:0. Юли Шекеров обаче връща едно попадение и при резултат 2:1 за соколите приключва първото полувреме.През второто полувреме домакините вкарват трети гол-в 55 тата минута.Ямболският тим постепенно обаче успява да вземе инициативата и стига до реми. Два гола отбелязва централният защитник Иван Жечев. Със спечелването на точката срещу корав отбор като Сокол,ямболският тим продължава да отстоява третото място във временното класиране.В следващия кръг ямболският тим приема на градския стадион съперник също от пловдивския регион-добре комплектования тим на Атлетик/Куклен