Шеста поредна победа записаха футболистите на Ямбол1915  в първенството на югоизточната трета аматьорска футболна лига.В домакинството си срещу претенциозния тим на Левски от Карлово  момчетата на  Иван Божидаров изиграха много силен мач и не дадоха никакви шансове на съперника ,който през миналия сезон се подвизаваше в  профифутбола.Гостите започнаха със самочувствие и през първите десетина минути  привидно повече време владееха топката.В 10тата минута  Юли Шекеров притисна  централния защитник и вратаря на гостите,принуди гтида сбъркат и Ковачев си отбеляза автогол.След попадение Ямбол1915 постепенно   овладяваше инициативата ,за да се стигне  до нови две попадения до края на полувремето-Вкараха ги  Лъчо Георгиев и Юли Шекеров-3:0 на полувремето. Преуз вмторото полувреме  ситуацията не се промени-гостите буквално бяха смачкани от ямболската машина и ако   домакините бяха по-точни в завършващата фаза и ако си бяха вкарали поне половината чисти положения  резултатът можеше да бъде отчайващ за карловци.Все пак домакините реализираха още два гола-Лъчо Георгиев реализира две попадения в мача ,а Кристиян Иванов  оформи крайното 5:0.Срещу стойностен и грамотен тим като карловци се видя много сериозния потенциал на Ямбол1915.Отборът има облик и стил ,а това вече е знак за класа .Това пък е атестат за работата на треньора  Божидаров.Пълен запис на мача гледайте тази вечер от 21.10 в програмата на ДТВ