голът на Сашо Андонов

Футболистите на Ямбол1915 записаха втора поредна победа в първенството на трета югоизточна аматьорска футболна лига .Те победиха при домакинството си състава на гостуващия Борислав от Първомай с 3:2.Двлубоят започна равностойно,като ямболските футболисти бяха по-настойчиви.в 23 тата минута състезателот отбора на гостите получи червен картон.Ямболският тим постепенно засилваше натиска към вратата на гостите ,за да нанесе съкрушителен удар в края на полувремето-в 41 та минута Сашо Андонов с отлично премерен удар откри резултата за 1:0. Минута след това Юли Шекеров изригна- отличен прехвърлящ удар  за 2:0,а в 44тата минута отново Шекеров оформи 3:0 на полувремето.Очакванията бяха за още голове във вратата на съперника през второто полувреме,но те не се оправдаха-напротив-гостите  показаха характер  бориха се и съумяха да върнат два гола-съответно в 55 тата и в 63 тата минута ,като особено красив бе гола на Георги Какалов от пряк свободен удар.Ямболският тим трудно противодействаше и  имаше шанса да успее  да удържи аванса си ,въпреки че гостите успяха да създадат още няколко опасности.Може би домакините решиха твърде рано ,че двубоят е приключил,но се оказа ,че не е така и от този развой на двубоя трябва да бъде направен извод.Все пак важна е победата срещу корав съперник -Ямбол1915 продължава с пълен актив в първенството на В групата.Пълен запис на мач може да гледате от 22.00 по ДТВ

47 коментара

1. О казва:

НАПРЕД ТУНДЖА!

2. Anonimen казва:

Браво на Кобрата че говори истини но Мустакатия престъпник се прави че не чува и вижда той сега си смята премиите и си мисли Асеновград са слаби и утре ще ги бием после и Свиленград и Ягода и ще почесва курвенския мустак и потрива ръце че ще напълни джоба с премиики

• Анонимен казва:

асеновец ще ни изтупат прахолята,абонати сме им.пък и ние сме слаби две домакински победи с клизми,днес местака ще се чуди как да се управдава асеновец като ни бият

3. Добрин Парашкевов казва:

Това което говоря е истина и всеки може да го провери !!!!! Явно има хора който не искат да има отбор хора от Ямбол както преди време казваше аз юноши не искам те са б….,!!! Визирам Добри Добрев и доста от футболистите от Ямбол не искат да са в отбора защото той е там !!!! Лек ден на всички това е мое мнение !!!

• ямбол бие лошо бие олеле казва:

кобрата е прав,добрев мустакат боклук и интригант махай се бе къде са спас,гошевеца мама ти алчен нагаждач

4. Добрин Парашкевов казва:

Добър ден Искам да ви кажа че на мен играта на отбора втория кръг ми хареса момчетата играха добре но се отпуснаха второто полувреме ! Явно като играят момчета от Ямбол с едно или две попълнения се получава . Водят някакви момчета от вън който струват на отбора на месец по 1400лева а са по слаби от нашите момчета с две класи хранят ги хотел им плащат ЗАЩО ????? Добри картотекира момчета от Каменец без да знаят те !!! На други не дава премии браво на него !!! Изгони Жоро от Боларово за да дойде някакъв измислен шут не пускат юношите за да храним хора от вън ЗАЩО

5. ту казва:

Кой бият нашите с 4:0 и къде са играли?

6. видал казва:

ne sam gi gledal zashtoto ne sam v grada ama shtom biqt nared zahsto da im se tursqt kosurite

10. Хейтъра казва:

Защо се излагат всички,като започнем от Кмета на града,Президента Каприза,Добри и прочие???
    Като се захващаш да правиш нещо или го правиш като хората или се отказваш!!!
    Само забележете колко по-,алки градчета и селца са с много по-добра организация от нашата!!! Аз като гражданин на Ямбол ми е доста болно,че те могат,а ние големите граждани с големи претенции,не можем да начертаем дори един терен,линейка да осигурим,събликални нямаме като хората,КЪДЕ ОТИВАМЕ ЗА БОГА ПИТАМ АЗ??? 21 ВЕК СМЕ ХОРА,МОЛЯ ВИ,НЕ ПРАВЕТЕ НЕЩО ЗА ДА ТОРМОЗИТЕ НАС ХОРАТА,КОИТО МИЛЕЕМ ЗА ДА ГЛЕДАМЕ ОТБОРА НА ЯМБОЛ В ПРОФИСИОНАЛНИЯ ФУТБОЛ!!!

11. Анонимен казва:

Noviq trenior na yragan sled 6 tiq krug e мустакатко

12. Анонимен казва:

4i4o dobri ne e ot tiq toi e pulen nepokist,i prqkora mu ,“kurvata,,ne e slu4aen toi se e trudel s pot za nego

13. Ivan penkov казва:

4i4o dobre pederast,otivai si u vas.4i4o dobre prodajna kurvo,moje6 ti edno,:da lije6 na 6efa lqvoto mado,be6e takuv kato futbolist,takuv si i katof direktor be tyrist,4i4ko dobre napravi dobro,bii si 6uta u gazo,i si vdigai barierata brato,prodade Yamvol ne vednuj,no bat ivane ti go druj,v nai skoro vreme,i tebe 6tr odreme

14. Анонимен казва:

Ima li novi koi shte doide koi ostava shi machkame liiii aide qmbollllll

15. Анонимен казва:

Daite nqkoi informaciq za basketbolaaaaa

16. SSS казва:

Голяма излагация да чертаеш терен непосредствено преди мача!Този бариера ли е космонавт ли е,за какъв чеп е сложен там,явно е добър в дигането на бариери за футбол не става!!!!

17. Anonimen казва:

Питайте директора защо го няма капитана на отбора Спас Дончев момчето игра с контузия на коляното месеци наред и накрая директора му дал 100 лева заплата дето бил контузен къде се контузи Дончев да не би бариерата да го удари по коляното язък директоре и ти се пишеш футболен човек само и само да се харесаш на шефа му спестяваш пари с подмолните ти игри а че режеш премиите на юношите знае ли шефа

18. Ивайло казва:

Някой може ли да каже къде са Спас Дончев, Георги Христов и още 2-3 момчета от миналогодишният отбор. Да не би да са контузени или са в други отбори, понеже не ги виждам 2-ри мач???

19. Anonimen казва:

Ако Арманито спре да плаща на съдиите ще ни е трудно да бием

20. Anonimen казва:

Добри бий си камшика ташак такъв за пари и задника си ще продадеш

21. Anonimen казва:

Утре можем да преместим отбора в Пловдив например но като няма компететни ръководни фактори пак ще ни се смеят и ще ни викат селяни и ние не трябва да се сърди защото поведението и делата ни са селски пак ще повторя приказката че със стари курви нов бардак не става

22. Anonimen казва:

Нали някой трябва да уведоми общината че ще има мач на 19.08 както миналата година нямаше линейка на мача с Арда или пък като нямаше терен за контроли абе тоя Мустакатия е кръгла нула защо веднъж не забрави да си вземе заплатата и премията този път Каприза и кмета трябва да разберат и да вземат мерки докато не загубим някой мач заради това че някой системно не си върши работата за която му се плаща

23. Ivan penkov казва:

Mustak na4ertai si terena be idiot jenski polov organ,i

24. Баронио казва:

Няма ги селяндурчетата от Бояджик,които чертаеха терана в Кабиле,и Добри,няма сега слуги,кой да чертае терена хахахаха,срам да няма кой да начерате терена,после как да дойдат добри треньори и футболисти тук в нашия град с такава „ОРГАНИЗАЦИЯ“!!!

Абе хора, нали Община Ямбол създаде нова Дирекция Спортни имоти с 16 души състав , със средно месечно възнаграждение на човек от 865 лв.!!! Къде са тези хора, един терен като не начертаят за мача кой би отговорил защо ги има и защо получават тези високи заплати! По добре – закривай !!!!

• Баронио казва:

Явно трябва да има заплатаджии,жалко наистина,само в Ямболско е така,никъде го няма това безхаберие,Каприза да ги разпуска!!!

barierata da hvarlia bialata riza i da vzima badanarkata i da chertae ili da vracha oitbora na selenduchetata te che go praviat

sramota otbora go premestiha v Yambol che vsicho chialo da e super edin teren nemogat da nachertaiat tezi gragdancheta teren niama kade da trenirat po dobre da se razpuskat che da ne ni izlagat

И какво излиза? Май при „селяндурчета“ нещата бяха по-добре. И стадиона подготвен, и публика имаше и хрантутници в общината нямаше. Сега от вашите данъци драги ми смехурковци някой си прави схемите, а вие и седалки нямате на стадиона, тревата все още не е ясно как ще изкара зимата.

• ФУТБОЛ 99 казва:

Абе ей селяндури,да ви припомня ли че,след като си купихте баража срещу ОФК Карнобат, нямаше да имате отбор,ако не бяха дошли момчетата от Тунджа 1915 да играят за ПАРОДИЯТА наречена УРАГАН!!!
        Видяхме организацията при вас,стадиона ви в Бояджик с 2 метра бодили и пукнатини по целия ви герен!!!

25. Спасимир Иванов казва:

Абе хора за терена въобще отговаря
    общината тя го подготвя за мача има
    фирма която го поддържа от нас се
    иска да ходим на мачове толкова

26. anonimen казва:

Da be i na men mi nappravi vpe4atlenie 4e predi ma4a 4ertaeha terena i toi izob6to ne be6e o4ertan saglasen sam mnogo gafove my se sabraha na Barierata da go mahat

27. Anonimen казва:

Добри докога ще те търпят може ли да не е начертан терена за мача днес и добре че Ванката Калчевския и децата 20 минути пледи мача се опитаха да го начертаят та да може пак да ти избършат керливия гъз.Нали си големия организатор единственото което организираш е интригите а колкото до Версаче ли или Армани всички го знаят че си плаща на съдиите за да може да бие и да си чеше егото само ние в Ямбол пак не сме наясно.Дошъл кмета днес да гледа мача а за пореден път Добри не си свършил работата ами ако бяхме загубили мача служебно заради неначертан терен какво ще обясняваме че имаме най-големия директор директор които не знае че терена не е годен за игра защо не забрави да си вземе премията за победата след мача аз ако съм на мястото на президента ще го глобя и веднага ще го изгона то бива гафове всяка седмица нередности

28. bai hui казва:

Ima li nyakoi po zhenanie da me havre za pishkata

29. bai hui казва:

Davai Yambol .Samo levski i Bush

30. ту казва:

Победата не е подарена от никой, а е извоювана от отбора. Публиката сама ще дойде без никой да я моли, когато отбора побеждава и показва добри игри и себераздаване във всеки мач.
    А ако сегашния треньор няма лиценз и нещо куца за да върви отбора напред нека поканят Киселичков, мисля, че той е отличен специалист.
    Само Ямбол! Успех момчета!

31. ямбол бие лошо бие олеле казва:

победата я подари съдията,червения картон ако не искаше нямаше да го даде,даде го.Ямбол бие лошо бие олеле.Браво на отбора,браво тези първомай са много силен отбор.В Ямбол няма кой да ни бие докато Арманито е трениор,подкрепяйте отбора,браво момчета.Ямбол нее тръгвал с 2 победи от както Желю Петков имаше амбиции да прави нещо.Сега кмет,президент,който обича футбола и може да помогне да го направи.И най вече публиката да кара гостуващия отбор и съдийте да да се насират от страх.Във В група е така,като гостуваме в Кърджали ще ни наебът ако имат възможност турците,само Ямбол и успех на отбора,идвайте подкрепяйте Ямбол.Не плюйте това е нашия град,нашия отбор.Това са реалните възможности в момента.Покажете,че ви се гледа футбол на по голямо ниво.И евала на отбора,Какалов макалов и всичките гейчета от пловдивска област събрани да играят за Първомай се насраха днес.Само Ямбол оле,браво пичове.

32. Анонимен казва:

Иван Божидаров е без лиценз.И кой го взе в Ямбол?

33. Анонимен казва:

Треньорът е срам за футбола!Вън от Ямбол, боклук!!!

34. Ivan penkov казва:

Armabito ot 50 tata min si gleda6e 4asovnika samo

35. Иво казва:

Арманито пише история!Няма кой да спре Ямбол! Само Ямбол хора!

36. Анонимен казва:

Треньорчето реши, че мача е приключил. Все пак важна е победата, но с 10 човека да ни мачкат и то в Ямбол, трябва да се вземат мерки. Така изчезват добрите моменти от играта през първото полувреме. Друг е въпроса, че Какалов трябваше да бъде изгонен още първото полувреме за втори картон