Драгомир Драганов

Продължава страхотното представяне на ямболски тенисисти на турнира  „Vladimir Jovanoski” в Битоля (Македония). Надпреварата е от трета категория за момчета и момичета до 14 години на Тенис Европа. При момчетата двама българи се класираха за четвъртфиналите,като за отбелязване е ,че и двете момчета са от Ямбол. Поставеният под №1 в схемата Драгомир Драганов загуби само един гейм и се наложи с 6:0, 6:1 над представителя на домакините Мал Агуши. Светлин Керемедчиев, който е поставен под №2 в схемата победи Килиан Бенсуан от(Франция). В надпреварата на двойки при момчетата двама българи ще играят един срещу друг на полуфинал. За съжаление обаче и двете чудесни ямболски момчета не се състезават  за местния клуб ,а носят международни успехи за клубове от други градове.