На отлично спортно-техническо ниво премина  международния турнир по борба за  подрастващи за приза”Иван Кръстев/Петко Дерменджиев”На тепиха в зала Диана се явиха отлично подготвени спортисти от малките възрастови групи,които показаха характер и качества.Радващо е ,че на фона на  сериозна конкуренция силни изяви имаха и  състезатели от местните клубове.Приз-купата „Иван Кръстев-Петко Дерменджиев“ –  спечели Иван Иванов от  СК Борба и самбо, гр. Ямбол – ,който бе много убедителен  в своята категория-до38 кг –  във възрастта на подготвителни групи. Приз-купа „Иван Кръстев-Петко Дерменджиев” спечели и  безспорния талант  Руска Максимова от  СК Борба и самбо ,която се състезава в  кат.до 65 кг при  кадетките. И двамата призьори се готвят при младия специалист Михаил Ангелов

Бяха раздадени и още индивидуални награди:

Най-добре представил се чуждестранен състезател – Павлос Диандиадис – Гърция, кат. 28 кг-подготвителна група

Най-резултатен състезател – Таньо Танев, СК Борба „Станка Златева“, Сливен – кат. 38 кг – деца

 

.Ето и крайното класиране  в различните възрасти и категории на  турнира ,който премина  при перфектна организация:

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
               
ПОДГОТВИТЕЛНИ ГРУПИ
  кат. 28 кг       кат. 32 кг    
1 Павлос Диандиадис   Greece 1 Никола Миленов „Берое“ Стара Загора
2 Сергиос Магдаласидис Greece 2 Тихомир Стоянов „Берое“ Стара Загора
3 Atahan Bartu   TUR 3 Станислав Атанасов „Стефан Караджа“ Елхово
3 Иван Данчев „Загорец“ Нова Загора 3 Венелин Митев „Стефан Караджа“ Елхово
5 Ахмед Ахмед „Буря“ Караманци 5 Адриан Юлианов „Берое“ Стара Загора
5 Дениз Реджеб „Буря“ Караманци 5 Али Самет „Аркос“ Партизани
7 Вилиян Таралилов „Енергетик“ Гълъбово 7 Пламен Христозов „Димитровград“ Димитровград
8 Янаки Ковачев „Черноморец-св.борба“ Бургас 8 Айко Казарян   GRE
9 Йоан-Симион Пеев „Берое“ Стара Загора 9 Михаил Узунов „Берое“ Стара Загора
10 Божидар Иванов „Берое“ Стара Загора 10 Никола Маринов СК Борба и самбо Ямбол
11 Константин Кадънков „Странджа-2001″ Средец 11 Дани Стаматов „Черноморец-св.борба“ Бургас
12 Илкай Реджеб „Буря“ Караманци        
13 Еге Местан „Буря“ Караманци   кат. 38 кг    
14-15 Виктор Матев СК Борба и самбо Ямбол 1 Иван Иванов СК Борба и самбо Ямбол
14-15 Кидман Иванов „Христо Ставрев“ Свиленград 2 Виктор Вълчанов „Енергетик“ Гълъбово
16-17 Григор Златев „Черноморец-св.борба“ Бургас 3 Александър Стефанов СК Борба и самбо Ямбол
16-17 Явор Митев „Берое“ Стара Загора 3 Браян Мехмед „Енергетик“ Гълъбово
18-19 Добромир Георгиев „Христо Ставрев“ Свиленград 5 Арда Изет „Буря“ Караманци
18-19 Пабло Иванов „Странджа-2001″ Средец 6 Ахмед Бейхан „Буря“ Караманци
               
ДЕЦА
  кат. 38 кг       кат. 42 кг    
1 Таньо Танев „Станка Златева“ Сливен 1 Котанидис Георгиос   Greece
2 Али Али „Аркос“ Партизани 2 Ердал Шукри „Черноморец-св.борба“ Бургас
3 Ивелин Димитров „Станка Златева“ Сливен 3 Кристиян Канев „Енергетик“ Гълъбово
3 Никола Ковачев „Черноморец-св.борба“ Бургас 3 Григор Чернаков „Енергетик“ Гълъбово
5 Красимир Василев „Христо Ставрев“ Свиленград 5 Александрин Георгиев СК Борба и самбо Ямбол
5 Валери Стоянов „Загорец“ Нова Загора 5 Илия Илиев „Станка Златева“ Сливен
7 Денис Николов „Любимец-2015″ Любимец 7 Furkan Duru   Turkey
        8 Димитър Атанасов „Черноморец-св.борба“ Бургас
  кат. 53 кг            
1 Радомир Стоянов „Енергетик“ Гълъбово   кат. 47 кг    
2 Живко Чолаков „Черноморец-св.борба“ Бургас 1 Дянко Дянков „Енергетик“ Гълъбово
3 Сали Юмер „Аркос“ Партизани 2 Ашот Погосян „Армеец-ЦСКА“ София
3 Илияз Илиязов „Аркос“ Партизани 3 Румен Димов „Станка Златева“ Сливен
5 Никос Карапидис   Greece 3 Кристиян Кръстев „Черноморец-св.борба“ Бургас
5 Ангел Къркаличев „Любимец-2015″ Любимец 5 Петко Иванов СК Борба и самбо Ямбол
7 Пламен Георгиев „Черноморец-св.борба“ Бургас 5 Ибрахим Илязов „Аркос“ Партизани
8 Ерен Фахри „Буря“ Караманци 7 Иван Димов „Черноморец-св.борба“ Бургас
9 Христо Костов „Димитровград“ Димитровград 8 Събин Сашев „Черноморец-св.борба“ Бургас
10 Никола Петров „Станка Златева“ Сливен 9 Константин Райков „Черноморец-св.борба“ Бургас
11 Николай Андреев „Странджа-2001″ Средец 10 Данислав Хубенов „Димитровград“ Димитровград
12 Радослав Жеков СК Борба и самбо Ямбол 11 Павел Гендов „Стефан Караджа“ Елхово
13 Християн Илиев „Странджа-2001″ Средец        
               
        кат. +73 кг      
1 Дилян Господинов „Димитровград“ Димитровград 8 Янис Карагезидис   Greece
2 Емилиян Буклев „Черноморец-св.борба“ Бургас 9 Димитър Василев „Странджа-2001″ Средец
3 Ismail Ayvaz   Turkey 10 Божидар Славов „Любимец-2015″ Любимец
3 Стефан Цонев „Черноморец-св.борба“ Бургас 11-14 Красимир Козаров „Черноморец-св.борба“ Бургас
5 Светлин Ташуков „Берое“ Стара Загора 11-14 Ерол Бейти „Аркос“ Партизани
5 Николай Мурджев СК Борба и самбо Ямбол 11-14 Богдан Ковачев „Любимец-2015″ Любимец
7 Петър Йотов „Любимец-2015″ Любимец 11-14 Мариян Стоянов „Енергетик“ Гълъбово
               
МОМЧЕТА
  кат. 53 кг       кат. 59 кг    
1 Никола Нейчев „Димитровград“ Димитровград 1 Божидар Динев „Димитровград“ Димитровград
2 Коста Пеев „Странджа-2001″ Средец 2 Виктор Михов СК Борба и самбо Ямбол
3 Пламен Петров СК Борба и самбо Ямбол 3 Дилян Канев „Енергетик“ Гълъбово
3 Денис Стоянов „Енергетик“ Гълъбово 3 Емилиян Филипов „Херкулес“ Ямбол
5 Онур Махмуд „Буря“ Караманци 5 Ерол Шукри „Черноморец-св.борба“ Бургас
5 Таньо Танев „Загорец“ Нова Загора 5 Мустафа Мустафа „Аркос“ Партизани
7 Сали Салиев АСК „Сливен“ Сливен 7 Никола Илиев „Стефан Караджа“ Елхово
8 Денислав Стоянов СК Борба и самбо Ямбол 8 Алпай Ферад „Буря“ Караманци
9 Умут Рашид „Ангел войвода-Хасково“ Хасково 9 Христо Ташев „Черноморец-св.борба“ Бургас
10 Иван Иванов „Енергетик“ Гълъбово 10 Ahmet Karakurt   Turkey
11 Никола Стефанов АСК „Сливен“ Сливен 11 Ивайло Ройдев СК Борба и самбо Ямбол
               
  кат. 44 кг – МОМИЧЕТА     кат. 65 – КАДЕТКИ    
1 Диана Павлова СК Борба и самбо Ямбол 1 Руска Максимова СК Борба и самбо Ямбол
2 Емине Осман „Станка Златева“ Сливен 2 Назифе Таир „Станка Златева“ Станка Златева
3 Петя Димитрова „Странджа-2001″ Средец 3 Станимира Танева „Загорец“ Нова Загора
4 Василена Рангелова „Странджа-2001″ Средец        

 

Tags

 

0 Коментари

Вие може да бъдете първия написал коментар.

Остави коментар