Добро представяне регистрираха състезатели от Боксов Клуб Ямбол и Боксов Априлец/Бояджик  в провелия се в  Перник Държавен Личен Шампионат за младежи.На фона на силна конкуренция в отделните категории  местните боксьори  спечелиха две титли ,два сребърни и един бронзов медали.

За Боксов Клуб  Ямбол където работят младият спортен педагог Ангел Димов и  Дончо Дончев  титла спечели Дианко Андонов в категория до 49 кг,със сребро е Симеон Димитров в категория до 69 кг ,а бронз спечели  категория 91+ Даниел Живков.За БК Априлец/Бояджик с титла  е Боян Асенов в категория до 56, а сребро взе Янко Илиев в категория до 60кг.

Междувременно  братята на  шампиона Боян Асенов – еврошампионът за мъже Даниел Асенов и  Катин стартират през седмицата участието си в европейския шампионат за младежи  до 22 години в румънския грасд Браила.И Даниел ,и Катин са състезатели на БК  Априлец/Бояджик