Състезатели от Клуб по спортни танци Тандем се представиха за пореден път много силно в престижен турнир .Това стана в Бургас на 31-во издание на силния международен турнир по спортни танци „Купа Бургас.При младежите в латиноамериканските танци Мирослав Бонев и Емилия Джелебова спечелиха рекордна пета титла на международна сцена, изкачвайки се Топ 20 на световната ранглиста. В момента двойката е 6 в света по рейтинг и първа в България.При двойките до 21 години- Стандарт, шампионите на България Антон Кандауров и Джесика Гюмишева спечелиха безапелационно първото място в турнира.15годишните, Атанас Атанасов и Ивайла Мечева са на престижното трето място.Резултатите на танцьорите от тандем говорят и за таланта  на състезателите и за професионализма на треньорите Георги Найденов и Олга Седова