Ураган и Елхово не успяха да се победят в мач от 6тия кръг в първенството на Трета югоизточна футболна лига.Пред над 500зрители на стадиона в Кабиле двата отбора се вчепкаха здраво,мачът мина през куп перипетии и обрати ,за да завърши 2:2.Мачът започна  с лек териториален превес на Ураган,чийто отбор бе по-активният на терена,но трудно стигаше до ситуации пред вратата  на съперника-в 35тата минута  защитата на Ураган увисна при извеждащо подаване,но нахлулият в коридора Калоян  Ангелов  нацели страничната греда.Само три минути по-късно при центриране  в наказателното поле на гостите от Елхово Динко Дерменджиев остана непокрит и насочи в мрежата топката с глава-1:0. В добавеното време в края на полувремето при безопбидна ситуации димитър Тодоров изрита топката към вратата на Ураган,никой от защитнииците не покри елховски нападател-Станимир Тодоров-той се наведе  и топката влетя в мрежата за 1:1.Ураган започнаха отново по-активно втората част но в 56 тата минута пак Калоян Ангелов получи пас в коридор ,надбяга недобре подредената защита на Ураган и с прехвърлящ удар изведе отбора си напред-2:1 за Елхово.От тук насетне  започнаха доста хаотични опити за връщане в мача на Ураган.Елховската защита се пропука на няколко пъти ,но създадените с огромни усилия ситуации бяха пропилени .Елховци постепенно изравниха играта и  показаха ,че са по-добре в кондиционно отношение,направиха и добри взаимодействия в центъра на терена,създадоха и две-три остри контри.Ураган се хвърлиха ва банк напред и в 76тата минута след центриране   централния защитник Иван Жечев се извиси и засече топката с глава за 2:2.До края на мача  положения имаше и пред двата отбора-в единия случай  вратарят на Ураган прояви страхотен рефлекс,а пред вратата на Елхово на два пъти   липсваше точни завършващ удар или навременното подаване.В крайна сметка 2:2.

Елхово показаха приличен футбол,корав отбор са.Капитанът им  Димитър тодоров умело редеше играта на отбора.Отлично впечатление направи и  Краси Ламбов ,който буквално овърша терена.В защита Милен  Стоянов умело беше дирижираше действията на по-младите си съотборници.Ураган за пореден път допускат леки голове,след недобро взаимодействие на момчетата в защита.След това много трудно се обръща мач.Огромни усилия вложиха всички от тима ,за  се върнат в мача.Отново трябва да се отличат изявите на Станимир  Димитров и Динко Дерменджиев,а също и добрите изяви на юношата Иван Иванов.За съжаление трябва да се отбележи,че имаше немалко хаотични действия във всички линии.Сериозни изводи  и корекции сда необходими.