Футболистите на Ураган /Бояджик загубиха гостуването си на лидера в таблицата на трета югоизточна В футболна лига Карнобат с 1:3.Резултатът реално не отразява развоя на мача на терена.Може спокойно да се твърди ,че Ураган не бяха надиграни в срещата.Головете за домакините от Карнобат станаха  след индивидуални ,а и колективни грешки на вратар и защита.До 35тата минута Карнобат  не бяха сътворили нищо опасно освен на един два-пъти напрежение при центрирания.до този момент Ураган пък създаде поне две голови ситуации ,но за съжаление Енчо Стоянов се размина с точния завършващ удар.При центриране в 36тата минута ямболските вратар и защитници увиснаха и гледаха как Димов отбеляза от вратарското поле.Пет минути по-късно  Четирима защитници на Ураган се засуетиха около Петър колев,който имаше време да овладее топката ,да напредне три-четири метра,да си я нагласи и да стреля неспасяемо от палантерията за 2:0.В самото начало на второто полувреме пак същия Колев мина като на парад през цялата защита  и направи 3:0.Ураган стигна до почетен гол-вкара  го Славов в края на мач.Като цяло Ураган стоеше равностойно през целия мач.Дерменджиев и Станимир Димитров бяха явно по-добри  в центъра на терена от съперниците си и ги надиграваха,но като цяло останалите им съотборници не ги подкрепяха достатъчно- не че не се раздаваха ,но допускаха и грешки,а трябва да се отбележи и липсата на най-вече на желание при играта в защита на  състезатели от отбора.