Ураган /Бояджик загуби домакинството си срещу състава на Свиленград в мач от четвъртия кръг на надпреварата в Трета югоизточна футболна лига  с 1:2.Двубоят започна  равностойно ,като постепенно домакините от Ураган взеха инициативата и успяха до края на първото полувреме да създадат  три сериозни опасности пред вратата на граничарите,но гол така и не влезе.Второто полувреме започна обещаващо за Ураган-в52та минута след разбъркване и удар на Станимир Димитров топката  удари гредата.В ответната атака защитата на Ураган не внимаваше и след куп индивидуални и  колективни грешки се стигна до пробив на гостите отдясно,центриране и централния нападател на Свиленград-Желев откри резултата-1:0.След попадението гостите заиграха много активно-основно в дефанзивен план-с много тичане и борба рушаха играта на Ураган.Ураган се опитаха да променят нещата ,тръгнаха  с повече хора в атака ,но се  пооголиха в защита и това позволи на  свиленградчани да организират няколко контри.В 71вата минута  Анастас Попов направи 2:0 с удар с глава,след като беше непокрит  в наказателното поле при изпълнение на корнер.Ураган нямаше какво повече да губи и тръгна Ва Банк напред-действията обаче бяха доста хаотични,рядко се опитваха флангови атаки.Все пак положения не липсваха-Славов тресна и гредата,реферът от Пловдив подмина нарушение в наказателното поле  ,влезе и гол-дело на Стойко Колев.В крайна сметка обаче  Свиленград спечели.Действително гостите победиха ,но не надиграха Ураган.Има и такива мачове-когато нещата не вървят.В предни позиции се усеща  остра нужда от резултатен нападател.Младият Сашо Андонов играе добре,той е универсален състезател и може да играе на няколко поста.В предни позиции с лекота надиграва  защитниците срещу него,трябва му още опит и ефективност в завършващия удар.Сашо обаче е част от визията за бъдещето на отбора на Ураган-безспорен талант е.Усеща се и липсата на Спас Дончев в защита,а също има и  известни колебания в отделните линии на отбора.Важното е обаче ,че момчетата се раздават на терена,не винаги може да се печели,но публиката оценява  мъжката игра.Ураган го прави и е сигурно ,че и в бъдещите мачове тимът ще има многобройна публика.пълен запис на мача Ураган-Свиленград гледайте тази вечер от 22.20 по ДТВ