второто попадение на Шекеров

Много силен мач изиграха футболистите на Ураган от Бояджик при домакинството си на  Асеновец2005  от Асеновград в пореден мач от първенството на югоизточната В аматьорска футболна група.Селекцията на селския футболен клуб  не даде никакви шансове на солиден съперник какъвто е тимът от Асеновград.Ураган започна мача с настроение  и още до 20тата минута тимът имаше отлични възможности да вкара ,но Ники Вълев-Гонзо и Славов пропуснаха   очи в очи срещу вратаря.Отборът на Ураган продължи да пресира съперника  и  да преследва гола  и усилията бяха възнаградени-само за десет минути  от 35тата до края на полувремето  отборът реализира три попадения и буквално  нокаутира съперника-попаденията бяха дело на Динко Дерменджиев-в 35тата минута, Ники Вълев-Гонзо-в 37та и Юли Шекеров в 45тата.Шереков увенча отличната си игра с гол и в 52та минута.След този гол отборъкт на Ураган намали оборотите ,поотпусна се в защита и инкасира гол.След това   ураганите пак навлязоха в ритъм и положенията пред вратата на  гостите зачестиха.Влезлите през второто полувреме в ищгра Сашо Андонов и Мариан Чернаев оформиха крайното 6:1С тази си подбедата ураганите демонстрираха игрова мощ и креативност.Пълен запис на мача гледайте от 22.20 в програмата на ДТВ