Баскетболистите на Ямбол записаха загуба при гостуването си на Спартак в Плевен.Те отстъпиха   на домакините с 84:97.Двубоят започва отлично за Ямбол и след първите десет минути  Ямбол води с 28:18.Втората четвъртина е равностойна и  статуквото почти не се променя-52:45 за Ямбол.тимът на треньора Петров обаче прави много слаба трета част- 10:30 и там на практика мачът се решава.В последната четвъртина нещата не се променят и Ямбол губи  мача.За отбелязване е отново много силната игра на Милиян Боцка ,който нанизва 27 точки,а с прибавените към 6 асистенции и 4 борби му носят коефициент от 32 и за пореден път непримирият гард на Ямбол е MVP на кръга