Днес и утре предстои да се изиграят мачовете от поредните кръгове в шампионатите на А и Б областните мъжки футболни групи.Ето и програмата за срещите:

А областна-13ти кръг:

ФК „Ботев“ – Болярово 19-03-2016  15:30 ФК“Бакаджик“ – Войника

ОФК „Елхово“ – Елхово, Ямб., град 19-03-2016  15:00 ФК „Безмер“ – Безмер, Ямб.

ОФК „Стралджа“ – Стралджа 19-03-2015  15:00 ФК „Бенковски“ – Зимница, Ямб.

ФК“Победа“ – Победа, Ямб. 20-03-2016  15:00 ФК“Искра- Симеоново“ – Симеоново, Ямб.

ФК“Межда“ – Межда 19-03-2016  15:00 ФК“Тракиец“ – Кукорево-мачът ще е в с.М.кладенец

ФК“Червена звезда“ – Каменец, Ямб. 20-03-2016  15:00 ФК“Хр.Ботев“ – Генерал Инзово

Б областна  футболна група:

ФК“Кабиле“ – Кабиле 19-03-2016  15:00 ФК „Гагарин“ – Крумово, Ямб.

ФК“Червена звезда-2″ – Каменец, Ямб. 19-03-2016  15:00 ФК“Бояново-2012″ – Бояново, Ямб.

ФК“Бакаджик“ – Чарган 20-03-2016  15:00 ФК“Ударник“ – Иречеково

ФК „Тунджа 2006″ – Тенево 20-03-2016  15:00 ФК“Изгрев“ – Меден кладенец

16 коментара

1. naftex казва:

teq krumovo kakvo e stanalo sas tqh che biqt kabile tolkova ubeditelno kato gosti

КЛАСИРАНЕ

ФК“Кабиле“ – Кабиле 0:4 ФК „Гагарин“ – Крумово, Ямб.
    ФК“Червена звезда-2″ – Каменец, Ямб. 6:1 ФК“Бояново-2012″ – Бояново, Ямб.

ФК „Ботев“ – Болярово 1:6 ФК“Бакаджик“ – Войника
    ОФК „Елхово“ – Елхово, Ямб., град 2:0 ФК „Безмер“ – Безмер, Ямб.
    ОФК „Стралджа“ – Стралджа 0:3* ФК „Бенковски“ – Зимница, Ямб.
    ФК“Победа“ – Победа, Ямб. 1:1 ФК“Искра- Симеоново“ – Симеоново, Ямб.
    ФК“Межда“ – Межда 6:0 ФК“Тракиец“ – Кукорево
    ФК“Червена звезда“ – Каменец, Ямб. 7:2 ФК“Хр.Ботев“ – Генерал Инзово

7. гост казва:

Победа-Симеоново 1:1

8. Анонимен казва:

Червена звезда -2 Каменец-Бояново 6:1!!!

• Анонимен казва:

tez boqnovo ot kva shkola bqha ?
      ediniq napusna demonstrativno terena i si hvarli chervenata teniska kato martenica na darvoto

Незнаяха кадесенамират бояново браво браво на момчетата от каменес2 и на трениора янко за добрата група

триниора янко хахахаха

• Репортер казва:

След първите 5-6 минути на взаимно опознаване,гостите постепенно взеха лек превес в срещата,който се изразяваше най-вече в бързите и добри действия на атакуващите им футболисти по крилата.И така се стигна и до дебютния гол в срещата.След много хубава и бърза атака,с по едно докосване по десния фланг на атаката,последва остро центриране и нападателя на Бояново откри головата си сметка с хубав удар с глава в обратния ъгъл на вратата.В следващите няколко минути след гола гостите продължиха да атакуват вихрено,като съумяха данацелят напречната греда.И каточели този пропуск бе решаващ в мача. От тук насетне отборът на Червена Звезда Камендц постепено започна да взима инициативата ,и така се стигна до изравняване на резултата.От наглед безопасно разстояние след фаул последва центриране към вратата на гостите и там вклчилият сд централен защитник на Звездашите успя да засече топката в близкия ъгъл,и така1:1.От тук до края на първото полувреме домакините взеха изцяло инициативата в свои ръце и след няколко пропуска от изгодни позиций сд стигна до дузпа в тяхна полза.Тя бе реализиранд хладнокръвно от другият им централен защитник,макар че вратарят усети ъгъла на изпълнение.И така почивката дойде при резултат 2:1 за домакините.Второто полувреме започна по подобие на първото.Играта сд водеше предимно в центъра на терен,като гостугщият отбор излезе с намерението да не се предава в този мач.Около четвърт час след подновяването на играта,като че ли всичко за тима на Бояново приключи.След изритана топка от вратаря на Каменец,не и без помоща на вятъра,който беше се появил през второто полувреме,тя достигна до играч на домакините,който с глава я насочи зад гърба на врасаря.При тази ситуация голкийпъра се контузи и на гостите им сд наложи да довършат мача с 10 души,поради липсата на смени.Въпреки тог те показаха силен дух и натиснаха съперника,но като цяло натиска им беше хаотичен,макар че им бе отменен гол,при който рефера не беше дал сигнал за изпълнение.И така при едно стасично изпълнение и избита топка напред се стигна и до четвърти гол в Бояновската врата след перфектна контра.От тук до края,като че ли и психическите сили напуснаха гостите.Домакините имаха в ресурс и две смени,които бяха бързо направени и след тях сд стигна до още два безответни гола.Мачът завърши с победа на домакините с категоричното6:1.Но гортуващият състав показа че е млад,боеспособен тим,който тепърва ще се бори за по-добро представяне в Б областна група!