Съставът на Ураган/Бояджик загуби контролата си срещу тима на Загорец в Нова Загора.Въпреки ,че няколко от  основните играчи не са на разположение на треньора Росен Петров  ,ураганите се представят на прилично ниво срещу състава на втория в класирането на В групата.Домакините повеждат с 2:0 до 30тата минута.След  това Мариян Чернаев с гол от пряк свободен удар намалява   за 1:2.През второто полувреме  загорци,в чиито редици играе и  бившият  защитник на несъществуващия  вече Тунджа 1915 Иван Жечев.Първенството в югоизточната В аматьорска футболна група ,в чийто състав се подвизава и Ураган/Бояджик се подновява в събота