Баскетболистите на Ямбол   загубиха със 75:90  при гостуването си в последния кръг  от второто  завъртане в НБЛ срещу столичния Левски.В този мач не играе капитанът на Ямбол Станислав Говедаров.През първото  полувреме съставът на Ямбол   успява да бъде  лидер в резултата-21:17  и 21:18 за 42:35 на полувремето. Ямболският тим допуска  обрат през третата част ,която отстъпена с 12:33.След това мачът се доиграва.Въпреки загубата  Ямбол запазва осмото място във временното класиране и ще играе за купа България.Съставът на ботевградския Балкан показа  морал и  победи  тима на пловдивския Академик Бултекс и с това даде квота на ямболлии за купата. В мача срещу сините  отново блести Милиян Боцка-7борби,9асистенции,5 откраднати топки  и 24 точки за коефициент от 38. Ето и  класирането в НБЛ след второто завъртане