Отборът на Ураган от Бояджик приключи по впечатляващ начин есенния полусезон в първенството на  югоизточната В аматьорска футболна група-при гостуването си на Раковски2011 възпитаниците на Росен Петров изнесоха лекция на бившия член на професионалния футбол и победиха с 4:1.Ураган започнаха мача максимално мотивирани и още в 20тата минута  Краси Андонов препарира вратаря на домакините с мощен шут от 25 метрла за 1:0. Раковски още не се бяха съвзели от шока ,когато  опитният централен защитник Румен Стоянов ги нокаутира ,след като засече с глава центриране на Георги Христов за 2:0.През второто полувреме 15тина минути преди края Христо Желев  прецени отлично ситуацията и с прехвърлящ удар  направи разликата  3:0. В самия край на мача домакините  се възползваха от моментно отпускане на тима от Бояджик и при решен мач вкараха почетен гол.В даденото продължение Ники вълев-Гонзо получи извеждащо подаване и за класния голаджия не бе проблем да вкара за крайното 4:1-една престижна победа ,която дза пореден път показва големия потенциал на Ураган-а това всичко е отражение  и на добрата работа на треньора Петров,на качестватата и характера на момчетата и най-вече на отличните условия ,които създава президента на клуба Иван Петров.В есенното класиране на групата Ураган раздели осмото място с отбора на Свиленград.Нека припомним ,че отборът започна подготовка дни преди старта на шампионата,селекцията беше правена в движение и тимът се обиграваше по време на шампионатните мачове.При това  в Ураган се тренира напълно аматьорски –съставът се събира за занимания три  пъти в седмицата –когато момчетата имат възможност и се освободят от работа.Въпреки това тимът върви напред и със сигурност е един от най-качествените отбори в групата ,който и по адекватен начин защитава футболната чест на ямболския регион.