Първата си победа за сезона записаха баскетболистите на Ямбол.При гостуването си в Бургас срещу местния Черноморец  момчетата на Нино Марянович победиха с 81:67.Ямболският тим показа ,че израсдтва като отбор,видяха се хубави отборни взаимодействия в атака и защита,отборът имаше настроение за битка и заслужено спечели.През целия мач  ямболските баскетболисти ,водени от Станислав Говедаров и Милян Боцка контролираха развоя на мача и бавно и методично налагаха надмощието си на терена,за да стигнат  до хубава победа.След първите десет минути игра Ямбол водеше с 20:15,на полувремето  статуквото се запази-36:31.Удара си ямболският тим нанесе в третата част ,когато направи разликата двуцифрена и умело парираше опитите на съперниците да се върнат в мача.Екипът на Ямболспорт честити победата на тима и желае нови успехи.Пълен запис  на мача гледайте от 22.30 по ДТВ