Поредни силни изяви записаха Държавното  Първенство  по  колоориентиране край Казанлък.

Ето и повече подробности за представянето на  ямболските ориентировачи : Валентин Нейков и Пламен Георгиев  са победители в двата старта на спринт и дълга дистанция при 14годишните и16годишните,Ния Георгиева е с 1-во и трето мястопри 14 годишнвите,а Стоян Бачев при 12годишните е със сребърен медал в дългата дистанция .При 20годишните Веселина Желязкова  е с бронз на спринта!

При щафетите;

Валентин Нейков,Пламен Георгиев и Димитър Желязков при М-20 са шампиони.

Малката  Ния Георгиева „помогна“ на Венета Чолакова и Веселина Желязкова при 20годишните и заедно спечелиха първо място. Щафетата на Диана Ямбол при М-21 с бронз в състав Александър Власковски,Димитър Георгиев и Милен Драгоев. И още 4-ти места  взеха  щафетите при М-12,М-16 и Ж-21.