Баскетболистите на Ямбол загубиха третия четвъртфинален плейоф в първенството на   НБЛ и с 1:2  победи отстъпиха в серия на Балкан Ботевград.В първата част ямболският тим игра равностойно и  успя да бъде конкурентен на  съперника-четвъртината приключи при резултат22:19 за домакините от Балкан.Балкан обаче бе далеч по-концентрираният тим  през втората четвъртина и там си осигури още десет точки аванс за 42:29.В третата  част домакините продължиха да контролират мача,въпреки опитите на ямболския тим да промени нещата-68:46.В последната  част мача се доиграваше.Ямбол отстъпи достойно на един от считаните  за фаворити и за титлата  отбори-74:90.Тимът на Юлиян Радионов заслужава само добри думи за раздаването на теренаСезонът за мъжката формация на Ямбол приключи-вече се гледа към сезон 2015/2016.