Съставът на Тунджа 1915 загуби гостуването си на Марица в Пловдив с 0:2.След тази загуба отборът продължава да пази място в десятката  в класирането на югоизточната В аматьорска футболна група.Ето и резултатите от кръга:

ПФК „Спартак С 94″ – Пловдив 2:1 ФК „Свиленград-1921″ – Свиленград

ФК „Евроколеж“ – Пловдив 2:2 ОФК „Несебър“ – Несебър

ФК „Димитровград-1947″ – Димитровград 1:1 ОФК „Гигант“ – Съединение, Пловд.

Миньор (Раднево) – Левски (Карлово) 1:0

ОФК Сливен 2000 – ОФК Гигант (Съединение) 0:5 (срещата се игра в Съединение по взаимна договорка от II кръг)

Изигран на 7 март

Розова долина (Казанлък) – Поморие (Поморие) 0:0

Асеновец 2005 (Асеновград) – ФК Стара Загора 3:0 (служебно)

3 Марица (Пловдив) 35 21 8
    4 Миньор (Раднево) 35 21 6

Добър вечер на всички!
    Най-после някой да напише за мача в Пловдив.
    Гледах го на живо. Тунджа не игра кой-знай колко лошо, но многото грешки ни провалиха.Съдията Ахмед Ахмед /с бирено коремче/ даде в 22-23 минута много пресилена дузпа за домакините, с което ни показа, че няма да вземем нищо от Пловдив. Отмени редовен гол на Марица. Наща груба грешка в края на полувремето доведе до 2-0.В 45-та минута двоен удар за нас в наказателното поле на домакинитеи едно голямо нищо след изпълнението.
    Второто полувреме е изцяло за домакините, които изтърваха поне 3-4 чисти гола.Ние се активизирахме едва в края на мача, изтървахме поне 2 гола. С една дума – с този състав трудно ще вземем нещо на чужд терен, а и на собствен срещу отбори от челото на класирането.Момчетата са мради но не са обиграни по-между си. Този Тевия откъде го взеха – той не знае български, което му влияе на играта. На загрявката на мача никой не игра с него. Вратарчето ни е добро – спаси няколко положения през първата част. Като гледам колко смени се направиха, смятам, че и резервната ни скамейка е много къса. Добре, че имаме точки в момента, иначе изпадаме.
    Направи ми лошо впечатление, че този който пише за футбола в Ямбол спорт, не постави началото на дебат за 100-нината на отбора на 17.03.2015 г. – рожденната дата на Тунджа. Това, че сме от провинцията не означава, че нямаше да се включим.
    Въобщо, що се касае за мачовете на отбора в Пловдив и региона, ще се старая да ходя да ги гледам и да ви информирам доколкото мога.