Баскетболният Ямбол загуби гостуването на Черно море Порт във Варна с 83:91.Момчетата на Юлиян Радионов правят много силно първо полувреме и на почивката водят с 13 точки-55:42.В третата част Ямбол играе  добре до средата,но след това варненци овладяват инициативата и усляват да се върнат в мача-69:69 след три четвътини игра.В последните десет игрови минути наличието на дълга и равностойна резервна скамейка си казва думата и Черно море  успява да спечели,като  двуцифрената разлика се получава в края на мача.За Ямбол най-резултатен е Мартин Дурчев с 25 точки, а в ритъм навлиза след контузията и Тони Бърнас-18точки и 7 борби.