Футболистите на Тунджа1915 загубиха с 0:4 гостуването си на бургаския Черноморец в контролен мач.През първото полувреме ямболските футболисти ,стартирали в обичайния си титулярен състав ,стоят много добре и на полувремето резултатът е 1:0 за бургазлии ,като и Тунджа1915 създават на няколко пъти напрежение предвратата на домакините.През второто полувреме наставникът на ямболския тим Станчо Цонев пуска в игра резервните играчи,както и дошлите на проби нв отбора няколко момчета от бургаската школа.Съставът няма игрови аргументи ,които да противопостави срещу силния съперник и губи  с 0:4.От евентуалните нови попълнения  е впечатлил единствено  ганаецът Езикиел  Тевия.В сряда Тунджа1915 играе  домакинска контрола срещу ПФК Бургас според предварителната ни информация