Баскетболистите на Ямбол загубиха в оспорван мач гостуването си на Берое в Стара Загора.Двубоят  се върза още от самото начало и се игра кош за кош.Домакините спечелиха първата четвъртина с 28:25.На полувремето  статуквото се запази и  преднината на заралии бе пак от 3 точки-50:47.В третата част тимът на Ямбол напипа верния подход към коша на съперника и  пое лидерството  в резултата  ,но пропиля аванс  от седем-осем точки-тогава зоновата защита на домакините се оказа  голямо затруднение за ямболския тим.В последната част старозагорци допуснаха  по-малко грешки,а пък ямболски играчи пропуснаха под самото подкошие и при тази ситуация нямаше как да се спечели-в крайна сметка 95:87 за Берое.Ямболският тим се бори ,но загуби.Пълен запис на мача гледайте единствено по ДТВ-от 20.30

14 коментара

1. Ku4eto казва:

Averi,marshavelski pone pravi 4adari,4e da stava shouuuuuuuu…….

2. Кирил казва:

Който ше да вземем като ни вкарват все по около 95 т ще падаме. А защитата зависи от изискванията на трньора,Така че май треньор да си намерим първо

• ... казва:

Няма свободни такива.Единствения свестен за който се сещам Дечо Коешинов,води женския на Лукойл.Ръководството трябва сериозно да помисли за треньорски варианти за догодина,или Чолака да хвърля костюма и да облича анцуга.

• Анонимен казва:

abe mnogo ste smeshni Radionov stava ama igrachite nestavat ti nevijdash li nqmat sastezatelniq has za igra i jordan da gi trenira te sa stigna li tavana i tova e nqmat duha sastezatelniq

• ? казва:

Ама само играчите са виновни как пък да не . Берое да не би да има по – добри играчи от нашите ,че да ни бият с 6 човека ? Просто там е Любо Минчев , той с нашите играчи и нашата публика в момента надали щяхме да сме над 5-то място. Толкова си може Юли просто

3. весо казва:

боже,като чета, свят ми се завива. ако се продължава в този дух и последните свестни хора,които отделят за единствения ни професионален спорт в града и негова емблема, ще се откажат да го правят.дано не влизат тук и да ви четат простотииите.
    особено на кухите футболни фенове,които и само това чакат!!!

4. Анонимен казва:

Закриваййййй,има и други спортове на които общината да помогне,изхода е б група с местни момчета и без такива разходи

5. Kalin казва:

Boev,Diakovski I Milotinovich sa osvobodeni ot Chernomorec….

• H казва:

te i beroe tarsqt igrachi taka che za nas edva li shte ostane

• аха казва:

В Берое след Нова година,обикновено, до края на сезона трудно плащат заплати.Всички български играчи го знаят.В Ямбол заплатите си ги вземат доста по-редовно.Тва е шанса да вземем свестен играч…като Боев примерно.

6. Анонимен казва:

hahahhaha kur za vas !!!

7. 123 казва:

Ей сега ще видим как действа ръководството – да взимат Богдан Боев от черноморец, борбен, точен от тройката, свикнал да играе по 35-40 мин, точно такъв ни трябва, ако няма пари да освобождават 2-ма поради незадоволителни резултати и ето ти пари за Боев!

Къде пише че Боев е свободен.То и Острев е свободен.Като гледам в нашия отбор има 2-3 за освобождаване.Милен Костов и Маршавелски са с най-големи шансове…Тони Чолаков е отделен въпрос.Ще останат средства за още един свестен играч,освен споменатите,за да не ни бият с 6 човека, отбори като Берое и да правят мача на живота си все срещу нас.Но без един или двама нови на скамейката,няма да минем.А догодина пледирам за нов тренер,или Чолака да се връща,с този не можем да се развиваме.Не може да биеш Рилски като гост,а да не можеш да победиш поне веднъж Берое,при положение че под коша Ямбол е отбелязъл почти два пъти повече точки от Берое…щото от вън са ти вкарали 11 тройки….срещу само 5 за нас.

abe nekadarnik kak trenior radionov e dobre ama igrachite sa zle spoko idva vremeto na qnchev negovite podrastvashti imalo 7-8 choveka spoko…………….togava i gospod da doide pak shte sme na danoto nali se seshtash za sega kaza stiliqn ,samoil …..vse talantlivi deza ama samo v negovite predstavi pitai te go drugiq pat da komentira igrata na rezi dvamata v nazionalniq otbor -trudno shte mu bade