Състезателите и треньори в ямболския клуб по спортни танци Тандем-Георги Найденов и Олга Седова се представиха отлично в много силния международен турнир в Париж ,където се класирахта на четвъртото място и със спечелените за световната ранглиста точки вече са 61ти в класацията,а и започват да  се изявяват  като професионални танцьори.Жоро и Оля бележат изключителен прогрес в спортно-техническо отношение,а освен изявите им на подиума адмирации заслужават и постиженията им като треньори-техни възпитаници в различните възрасти печелят отличия не само в България но и на международния подиум. Голям успех постигнаха и юношеската танцова двойка Иван Петков и Никол Маджарова. Те се класираха на 8 място в финала от 28 танцови двойки, които взеха участие на турнира Saphir Cup – Paris 2014. В  Стара Загора се проведе 7мия кръг на Държавно първенство – Купа България. Мирослав Бонев и Емилия Джелебова станаха шампиони по безапелационен начин  прибавиха дежурната титла в колекцията си.