В отложен мач от първенството на югоизточната В аматьорска футболна група съставите на Тунджа1915 и Гигант от Съединение не излъчи победител-срещата завърши наравно 1:1.Двубоят не блестеше   като качество и това е нормално с оглед на тежкия терен.Нормално бе и срещата да  бъде сериозна битка на физическите възможности на двата състава ,а не да се залага на техниката.Съставът на гостите бе добре подреден и балансиран по терена.Домакините от ямболския клуб имаха повече възможности ,но в крайна сметка трябваше да се задоволят с точката.Голът за Тунджа1915 вкара от дузпа капитанът Станимир Димитров.