Три мача се изиграха в първенството на А областната мъжка футболна група.Безспорно голямата изненада бе в Елхово ,където шампионите бяха  победени от гостуващия  Ботев от Ген.Инзово.Инзовци са започнали успешно мача,но до края на полувремето елховци изравняват.През второто полувреме шампионите от Елхово повеждат, но десетина минути преди края инзовци изравняват ,а след това и след грешка в елховската защита стигат до победния гол,като показват ,че са компактен и можещ отбор ,а също и това ,че Елхово не е чак толкова класен в момента състав.

Отборът на Генерал Инзово-"Ботев" срази Елхово като гост

Лидерът в класирането Ураган срази на своя стадион в Бояджик гостуващия Бакаджик /Войника на Наско Киров, с 5:2  и вече се откъсна с пет точки аванс в класирането на групата.Отборът има потенциал  и играе добър футбол,при това момчетата от Ураган са постояннни в изявите си и закономерно са еднолични лидери в класирането.

В дербито между аутсайдерите-Бояново и Болярово съставът на Бояновци показва възможности и печели мача след като е по-добър на тежкия терен-резултат-2:0.