Силно представяне регистрираха четирите танцови двойки на ямболския клуб Тандем ,които участвата в турнира за Купа България в Пловдив.При 11 годишните Ивайло Попов и Ирен Костова направиха отлично представяне и записаха първата си победа в състезание от такъв ранг.При старшата възраст  Мирослав Бонев и Емилия Джелебова бяха на обичайното си суперравнище и не дадоха никакви шансове на конкурентите,като спечелиха титлата по убедителен начин.В тази възрастова група  Иван Петков и Никол Маждарова също се представиха на ниво и финишираха на престижното пето място в крайното класиране.При младежите Отлични изяви регистрираха  Илиян Георгиев и Даниела Ничева,които финишираха с бронз.Треньори на ямболските танцьори са Георги Найденов и Олга Седова.

Същевременно в Клуб по спортни танци „Тандем“-Ямбол се готвят усилено за домакинството на  четвъртото издание на кръга от състезанията за Световната ранглиста-„Диана Къп2014”, който ще се проведе на 1 -2 ноември 2014 година в спортна зала Диана.През тази година рекорден брой държави ще вземат участие на турнира в зала Диана:Танцови двойки от Австрия, Унгария, Словакия, Босна и Херцеговина, Македония, Сърбия, Гърция, Израел, Узбекистан, Азербайджан, Румъния, Молдова,Албания, Италия, Украйна, Литва, Русия, България . ще блестят на танцовия подиум в зала Диана.Над 200 танцови двойки до момента са потвърдили своето участие, от които 10 танцови двойки от топ 100 на Световната ранглиста. Най – добрите танцови двойки от цяла България и цял свят ще бъдат събрани в осем различни категории.Възрастови групи,в които ще бъде надпреварата на „Диана Къп2014” са следните: