Тунджа1915 записа първа победа под ръководството на новия си треньор Станчо Цонев.Срещу пловдивския  СпартакС94 ямболският тим трлябваше да положи доста усилия,за да стигне до победата.През първото полувреме спартаковци затвориха плътно подстъпите към своята врата,а ямболският тим даде здрава битка в средата на терена ,за да овладее инициативата и успя .Постепенно обръчът към вратата на пловдивчани се затягаише-създадени бяха и няколко ситуации за изстрели ,на ударите не бяха точни,отменен беше и гол ,заради спорна засада.През второто полувреме ямболските футболисти предвождани от Станимир Димитров започнаха много агресивно-резултатът не закъсня-при центриране Спас Дончев беше най-добре пласиран и засече топката с глава-1:0-в 52та минута.Футболистите на Тунджа1915 не спряха да атакуват-дойде и шейсетата минута-разбъркване пред вратата на гостите полувисока топка бе изсипана на границата на наказателното поле-там бе централния защитник Николай Дичев-последва ювмелирно изпълнение на задна ножица и топката бе насочена неспасяемо-2:0.

Само минута след това капитанът на Тунджа1915 овладя топката в центъра на терена,видя ,че вратарят на гостите е излязъл напред и Стамбата приложи специалитета си-изчислен до милиметри 60тина метров изстрел за 3:0.Динко Дерменджиев увенча огромното си желание и отлична игра с хубав гол в 70тата минута ,за да стане 4:0 ,като  асистенцията направи Николай Дичев.До края на мача бе отменен още един гол на Тунджа1915,създадени бяха и още ситуации,но по-важното е друго-отборът  на Тунджа отново показа характер ,а  почти през цялото второ полувреме и  последните  десетина минути от първото  ямболските  футболисти  демонстрираха добър футбол,който накара над 250тте зрители по трибуните бурно да аплодират отбора.Факт е ,че и съставът има  още голям резерв.

Радва връщането в игра на Сашо Андонов защото уе момче с безспорни качества.Младокът Дилян Димитров играе все по-добре.Защитата в състав Дичев,Жечев,Дончев и Андонов е изключително стабилна,на вратата Желев спасява каквото може да се спаси.В халфовата линия блести Станимир Димитров ,но е необходимо и другите момчета да бъдат на неговото ниво,а в  атака Гончев все още не играе на нивото на възможностите  си защото той може много.Трябва да се отбележи и много полезната игра на Гериоп Баев,който игра със самочувствие и бе много полезен.Георги Рашев-Екшъна и Симеон Григоров имат много потенциал и са бъдещето на тима.